Що краще: гранулятор чи екструдер? — АПК

20 березня 2017 в 14:41

 

Однозначну відповідь на питання, що краще: гранулятор чи екструдер, дати складно. Тут треба розуміти, який результат Ви хочете отримати в результаті. У кожного з них є свої переваги. Для початку кілька слів про те, чим вони відрізняються.

Екструдер зерновий призначений для перетворення зернових кормів у спінені палички-джгути. Зерно проходить в екструдері спеціальну обробку, яка дозволяє крохмалю перетворюватися в цукор (він легше засвоюється), корм виходить більш поживним, зберігаються всі корисні речовини. Такий корм можна зберігати досить довго, завдяки низькому вмісту вологи в ньому. І ще важливою перевагою екструдера потрібно назвати те, що зерно, потрапляючи в агрегат, нагрівається до високих температур, що дозволяє знезаразити його.

Гранулятори ж призначені для гранулювання комбікорму для тварин. За великим рахунком, це процес надання речовині форм дрібних шматочків високої щільності. Це дозволяє підвищити активність в годуванні тварин, птахів: за один прийом вони вживають більший об'єм корму, оскільки всі шматки однакові, і у них немає можливості вибирати, що саме їм вживати з комбікорму. До речі, гранульований корм коштує дорожче звичайного, оскільки більш стійкий до зовнішніх чинників.

Купити високопродуктивний і енергозберігаючий екструдер зерновий або високоефективний і надійний гранулятор за оптимальною ціною ви завжди можете в «ТехноМашСтрой».

Сподобалась консультація? Поділіться з друзями:    
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create