Які переваги має флексодрук? — Поліграфія

09 березня 2017 в 15:59

 

Флексодрук має безліч переваг перед офсетним:

• Машини для флексографії містять велику кількість друкованих секцій, а також додаткові модулі нумерації, трафаретного або офсетного друку, що дозволяє проводити захищену від підробок продукцію, а також друкувати складні замовлення.

• Устаткування для флексодруку комбінується з різними обробними пристроями: модулями вирубки/висікання, гарячого тиснення, ламінування, УФ-лакування та іншими. Це надає можливість кожному замовнику формувати оптимальну конфігурацію, яка відповідає його потребам.

• Великий спектр матеріалів: папір, картон, самоклеючі матеріали, металева фольга, полімерні плівки будь-якого типу і товщини.

• Максимальне використання площі паперу, що дозволяє заощадити.

• Можливість використання спиртових і водорозчинних фарб, які потрібні при виготовленні упаковки для харчових продуктів.

Замовити флексодрук ви можете, звернувшись в компанію "Веріас". Ми здійснюємо флексодрук етикеток за доступними цінами і гарантуємо високу якість.

Сподобалась консультація? Поділіться з друзями:    
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create